Post(n)i se - Vstupenky na představení Všechny báječné věci

Dvě vstupenky na představení VŠECHNY BÁJEČNÉ VĚCI. Hlavní a jedinou postavou hry je chlapec, který má za 80 minut jediný úkol - přesvědčit nejen svou matku, že na světě existuje milion věcí, kvůli kterým stojí za to se nezabíjet… Dojemná, vtipná interaktivní inscenace o hledání duvodů proč žít. Herec Daniel Krejčík byl za svůj výkon oceneň redakcí portálu i-divadlo.cz prvním místem v kategorii Nejlepší mužský herecký výkon roku 2018 - v oboru činohra. Na představení, které probíhá v komorním bytovém divadle H2O ve Vršovicích, nabízíme vstupenky ve dvou termínech, a to 15. května a 7. června.

Dar pro projekt Post(n)i se - Vstupenky na představení Všechny báječné věci
(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)

Vaše data jsou u nás v bezepčí. Jak s nimi nakládáme si můžete přečíst zde.

sedmplustři=

Další informace

Hit festivalu v Edinburghu, nedávno s velkým úspěchem uváděný na off-Broadwayi, vznikl za spolupráce dramatika Duncana Macmillana a komika Jonnyho Donahoea, který byl zároveň prvním představitelem hlavní role. V OLDstars se jediné a hlavní role zhostil talentovaný Daniel Krejčík. V působivém intimním textu testuje hranice mezi jevištěm a hledištěm. Osobní zpoveď je umocňována nezbytnou blízkostí diváků,kteří se stávají aktivním spoluhráčem vyprávěného příběhu. Scénář je tvárným konceptem, který se proměňuje v závislosti na zemi, kde se hraje, na svém představiteli i na publiku, které je něžně a mile zapojováno do hry. Vtipná i dojemná hříčka přináší výstředně povznášející náhled na život, který čímsi upomene třeba na Amélii z Montmartru, ale i velmi podvratný smysl pro humor.

Hraje: Daniel Krejčík
Úprava: Daniel Krejčík, Tomáš Staněk
Scénografické řešení: Eva Justichová
Režijní vedení: Tomáš Staněk
Produkce: Nicol Hrabovská

PARTNEŘI PROJEKTU

OLDstars z. s. jsou studentská umělecká skupina, kterou za více než 15 let fungování prošlo přes 300 studentů. Ti se na platformě OLDstars rozvíjeli nejen v herectví, ale také ve scénografii, dramaturgii, režii či divadelní produkci. Provozují dva komorní divadelní prostory ve Vršovicích – sklepní prostor HarOLD a bytové divadlo H2/O v Košické ulici. Úspěchy slaví na přehlídkách studentského divadla, pravidelně se účastní Noci divadel, v létě pořádají benefiční divadelní festival OLDstars on the Roud, na podzim pak Festival studentských divadel v Celetné. V posledních letech OLDstars spolupracují s profesionálními umělci. Patří mezi ně například Ljuba Krbová, herci známí z Divadla na Fidlovačce – Elizaveta Maximová, Petr Jeřábek a Daniel Krejčík, nebo člen Činohry Národního divadla Matyáš Řezníček.

Skupina ve svých klubových sklepních prostorech HarOLD v pražských Vršovicích a donedávna i ve sklepním divadelním prostoru H2O na Žižkově, které po pěti letech v srpnu 2018 opustila, aby se přesunula do Košické ulici ve Vršovicicíh a vydala se cestou bytového divadla, inscenuje nejrůznější texty české i světové dramatiky.

www.oldstars.cz

www.facebook.com/skupinaOLDstars/

Naše sbírka v číslech

Postní sbírka pomáhá 0 let
Darovali jste více než 0
Pomohli jste v 0 zemích světa
Letos potřebujeme 0