Post(n)i se - Průvodce zdravým jídlem a mlsáním

Zdravá strava je klíč k tomu, abyste se cítili lépe. Univerzální jídelníček pro každého neexistuje. Existují ale jednoduché zásady, které může dodržovat každý. Získejt zpracované zásady zdravého stravovacího režimu a k tomu návod, jak mlsat zdravě. Oba materiály připravila společnost STOB. www.stob.cz

Dar pro projekt Post(n)i se - Průvodce zdravým jídlem a mlsáním
(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)

Vaše data jsou u nás v bezepčí. Jak s nimi nakládáme si můžete přečíst zde.

sedmmínusčtyři=

Další informace

Neexistuje jednotný doporučený jídelníček pro všechny. Existují však doporučení, kterých se můžeme držet všichni. To, že máme jíst pravidelně, pestře, vyváženě, nevynechávat hlavní jídla, dostatečně pít a věnovat se pohybové aktivitě. Rozdílné je pak množství a vůbec co komu vyhovuje. Někdo se rád nají 3x denně ve větším množství, někdo zase potřebuje jíst častěji v menších dávkách. Vnímejte vaše tělo a jeho potřeby. Je v pořádku, je to každý máme jinak. I při půstu nezapomínejte na vyvážený jídelníček, tedy aby vám nechyběly žádné makroživiny (bílkoviny, tuky, sacharidy). Se zdravým jídelníčkem je pak spojený i příjem mikroživin (vitamínů a minerálních látek). Nedělejte žádné extrémy a buďte k sobě laskaví.

O společnosti STOB

STOB pomáhá v cestě za lepším, kvalitnějším a spokojenějším životem. Společnost STOB se dlouhodobě zaměřuje na hubnutí, a to cestou bez diet a striktních omezení. Úspěšné redukce váhy lze dlouhodobě dosáhnout pouze trvalou změnou životních návyků. Změna životního stylu začíná a končí v hlavě, proto se učme, jak s ní vycházet a jak ji zvládat.

www.stob.cz

Naše sbírka v číslech

Postní sbírka pomáhá 0 let
Darovali jste více než 0
Pomohli jste v 0 zemích světa
Letos potřebujeme 0