Post(n)i se - Výživové poradenství

Abyste mohli naši postní sbírku využít ke svému prospěchu a udělat něco pro své zdraví, můžete si jako poděkování za váš dar vybrat konzultaci u výživového poradce, který vám pomůže najít cestu, jak se stravovat zdravě a způsobem, který vám přinese dlouhodobé zlepšení.

Dar pro projekt Post(n)i se - Výživové poradenství
(například „babička“, „milý kolega František“ nebo název Vaší firmy apod.)
(pro správný tvar slovesa na certifikátu)

Vaše data jsou u nás v bezepčí. Jak s nimi nakládáme si můžete přečíst zde.

čtyřiplusdevět=

Další informace

Petra Mocová klientům pomáhá najít takový životní styl, aby to nebyla jen krátkodobá dieta, ale především trvalá úprava jídelních a pohybových návyků. Ty by měly být člověku příjemné a tím pádem i dlouhodobě udržitelné. Nepředepisuje jídelníčky, neprodává potravinové doplňky. Drží se doporučení zdravého životního stylu a spolu s klienty hledá cestu, jak můžou postupnými kroky začleňovat do svého života zdravější změny.

Nezabývá se však jenom výživou a pohybem. Protože trvalá změna by nebyla možná bez změny v oblasti psychiky. Zabývá se tématy jako např. emoční jedení, spouštěče nevhodného chování, práce se změnou, podpora apod. Ve své práci využívá také relaxační techniky a všímavost, potažmo všímavé jedení.

Petra Mocová je pracuje jako gestalt terapeutka a výživová poradkyně. Pracuje individuálně v centru Alivio. V oblasti výživy vede kurzy zdravého hubnutí společnosti STOB.

petramocova.cz

Naše sbírka v číslech

Postní sbírka pomáhá 0 let
Darovali jste více než 0
Pomohli jste v 0 zemích světa
Letos potřebujeme 0